Przeskocz do treści

Menu

W dniu 23.03.2023r. nasi podopieczni wzięli udział w warsztatach malarsko - rysunkowych, które zorganizowane zostały w Dziennym Domu "Senior +". Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu rysunku ołówkiem oraz techniką malowania akwarelami. Warsztaty prowadziła Pani Karolina Antczak. Czytaj dalej... "Warsztaty artystyczne"

Opublikowano

W dniu 22.03.2023r. gościliśmy u nas Teatr "Bigiel" z Krakowa z przedstawieniem pt. „Rozmaitości”, które opracowane zostało na podstawie znanych wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Na widowni zasiedli podopieczni ŚDS w Sieradzu, uczestnicy Dziennego Domu "Senior +" i nasi mieszkańcy. Śmiechu i dobrej zabawy było co niemiara. Czytaj dalej... "Teatr Bigiel z Krakowa"

Opublikowano

W dniu 21.03.2023r. w naszej placówce odbyło się w ramach akcji "Bądź czujny, nie daj się nabrać" spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu oraz pracownikami WORD Sieradz, na którym omawiane były różne metody działania oszustów, których ofiarami często bywają seniorzy, a także poruszone zostały zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Czytaj dalej... "Spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji"

Opublikowano

Dzień Kobiet to jedno z tych świąt, którego datę znają wszyscy. W dniu 08.03.2023r. odbyło się uroczyste świętowanie tego dnia w naszej placówce. Były życzenia, wiersze, piosenki oraz wspólna kawa i ciastko. Czytaj dalej... "Dzień Kobiet"

Opublikowano

W dniu 21.02.2023r. bawiliśmy się na zabawie ostatkowej, w której udział wzięli podopieczni z Środowiskowego Domu Samopomocy w Sieradzu, uczestnicy Dziennego Domu Senior + z Sieradza oraz mieszkańcy z filii w Rożdżałach. Do tańca przygrywała kapela MARJANKI z Burzenina. Czytaj dalej... "Zabawa ostatkowa"

Opublikowano

W dniu 10.02.2023r. korzystając z zaproszenia Przedszkole nr 5 im. Misia Uszatka
w Sieradzu wzięliśmy udział w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która zorganizowana została w Teatrze Miejskim w Sieradzu.
Czytaj dalej... "Dzień Babci i Dziadka"

Opublikowano

W dniu 03.02.2023r. wzięliśmy udział w kostiumowym balu karnawałowym w stylu "Dziki Zachód", który zorganizowany został przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Sieradzu. Zabawa była super. Czytaj dalej... "Bal karnawałowy"

Opublikowano

W dniu 20.01.2023r. zorganizowana została w naszej placówce zabawa taneczna         z okazji święta Babci i Dziadka , która przebiegała w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i wielu radości. Czytaj dalej... "Dzień Babci i Dziadka"

Opublikowano