Przeskocz do treści

Menu

W dniu 07.05.2019r. do naszej placówki zawitały z ekologicznym programem artystycznym dzieci z Przedszkola w Kłocku. Mali artyści zostali bardzo ciepło powitani przez naszych podopiecznych, którzy z uśmiechem na twarzy obserwowali sceniczne poczynania maluchów. Po zakończonym występie korzystając z odrobiny czasu wolnego przedszkolaki zwiedziły naszą placówkę. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej atmosferze. Czytaj dalej... "Program artystyczny"

Opublikowano

W dniu 19.04.2019r. do naszego Domu zawitała młodzież ze Szkoły Podstawowej Nr 10 z Sieradza obdarowując naszych podopiecznych słodkimi upominkami i pięknymi życzeniami świątecznymi. Spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej rodzinnej atmosferze. Czytaj dalej... "Życzenia świąteczne"

Opublikowano

W dniu 18.04.2019r. zawitali po raz kolejny do naszej placówki uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Barczewie z wielkanocnym  programem artystycznym,który został bardzo ciepło przyjęty przez naszych podopiecznych. Czytaj dalej... "Program artystyczny"

Opublikowano

W dniu 17.04.2019r. zostało zorganizowane w naszym Domu przy współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną w Sieradzu spotkanie poświęcone Adamowi Mickiewiczowi. O życiu i twórczości wielkiego twórcy romantycznego opowiadała naszym Mieszkańcom Pani Ewa Jaśkiewicz. W trakcie spotkania nie zabrakło również utworów wielkiego poety, które deklamowane były przez naszych podopiecznych. Czytaj dalej... "Spotkanie poświęcone Adamowi Mickiewiczowi"

Opublikowano

W dniu 13.04.2019r. w sali „C” Starostwa Powiatowego w Sieradzu już po raz 11 odbyła się Wystawa Tradycyjnych Sieradzkich Stołów Wielkanocnych, w której wzięła również udział nasza placówka. Na naszym stoisku zaprezentowane zostały prace wielkanocne wykonane przez Mieszkańców naszej placówki. Czytaj dalej... "Wystawa Stołów Wielkanocnych"

Opublikowano

W dniu 10.04.2019r. w naszej placówce została zorganizowana wycieczka do Wielunia, Ożarowa i Załęcza, w której uczestniczyli Mieszkańcy naszego Domu oraz uczestnicy Dziennego Domu "Senior +" z Sieradza. Wycieczka rozpoczęła się od krótkiego spaceru po Wieluniu podczas którego podopieczni mogli zapoznać się z historią miasta. Kolejnym punktem wyprawy było zwiedzanie zbudowanego w stylu późnego baroku dworu w Ożarowie. Ostatnim punktem wycieczki był przejazd do Załęcza gdzie na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego Mieszkańcy na łonie natury mogli odpocząć po wędrówce i zjeść przepyszny obiad. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Czytaj dalej... "Wycieczka"

Opublikowano

W dniu 28.03.2019r. do naszego Domu zawitała młodzież gimnazjalna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sieradzu z programem artystycznym. Młodzi artyści zaprezentowali naszym Mieszkańcom w formie dramy drogę krzyżową w oparciu o poezję ks. Marka Chrzanowskiego, która doskonale wpisuje się w okres Wielkiego Postu. Spotkanie z młodzieżą było dla naszych podopiecznych czasem zadumy i refleksji. Czytaj dalej... "Program artystyczny"

Opublikowano