Przeskocz do treści

Menu

W dniu 22.06.2023r. zorganizowana została w naszej placówce zabawa wiankowa, w której udział wzięli mieszkańcy z Rożdżał, uczestnicy Dziennego Domu "Senior +" z Sieradza oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Sieradza. Na imprezie nie zabrakło przepysznego grilla, wspólnego biesiadowania oraz tradycyjnego puszczania wianków. Czytaj dalej... "Zabawa wiankowa"

Opublikowano

W dniu 23.03.2023r. nasi podopieczni wzięli udział w warsztatach malarsko - rysunkowych, które zorganizowane zostały w Dziennym Domu "Senior +". Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu rysunku ołówkiem oraz techniką malowania akwarelami. Warsztaty prowadziła Pani Karolina Antczak. Czytaj dalej... "Warsztaty artystyczne"

Opublikowano

W dniu 22.03.2023r. gościliśmy u nas Teatr "Bigiel" z Krakowa z przedstawieniem pt. „Rozmaitości”, które opracowane zostało na podstawie znanych wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Na widowni zasiedli podopieczni ŚDS w Sieradzu, uczestnicy Dziennego Domu "Senior +" i nasi mieszkańcy. Śmiechu i dobrej zabawy było co niemiara. Czytaj dalej... "Teatr Bigiel z Krakowa"

Opublikowano

W dniu 21.03.2023r. w naszej placówce odbyło się w ramach akcji "Bądź czujny, nie daj się nabrać" spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu oraz pracownikami WORD Sieradz, na którym omawiane były różne metody działania oszustów, których ofiarami często bywają seniorzy, a także poruszone zostały zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Czytaj dalej... "Spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji"

Opublikowano