Przeskocz do treści

Menu

U W A G A

Zgodnie z Zarządzeniem nr 8/2020 z dnia 11.03.2020r.

Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu z filią w Rożdżałach i Filią w Witowie od dnia dzisiejszego tj. 11.03.2020 r. do odwołania wprowadza się całkowity zakaz odwiedzin Mieszkańców naszego Domu.

Ponadto wprowadza się całkowity zakaz wychodzenia poza teren Domu oraz wyjazdów na urlopy dla wszystkich Mieszkańców Domu.

Opublikowano

W dniu 02.03.2020r. naszą placówkę z programem artystycznym odwiedzili uczniowie Specjalnego Ośrodka  Szkolno - Wychowawczego im. Janusza Korczaka z Sieradza. Młodzież zaprezentowała naszym podopiecznym kilka układów tanecznych, wierszy oraz przygotowała słodkie upominki. Spotkanie miało bardzo rodzinną atmosferę. Czytaj dalej... "Program artystyczny"

Opublikowano

W dniu 20.02.2020r. w naszej filii w Rożdżałach zorganizowana została przy okazji tłustego czwartku zabaw taneczna, w której wzięli udział podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Rożdżał. Dobrej zabawy nie było końca. Czytaj dalej... "Zabawa taneczna"

Opublikowano

W dniu 20.02.2020r. w naszym Domu przy okazji tłustego czwartku zorganizowana została zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli nasi podopieczni oraz uczestnicy Dziennego Domu  Senior + z Sieradza. Uśmiechów i dobrej zabawy nie było końca. Nie zabrakło tańca, wspólnego biesiadowanie oraz przepysznych pączków. Czytaj dalej... "Zabawa karnawałowa"

Opublikowano

W dniu 13.02.2020r. Mieszkanka naszej placówki Pani Emilia Spałek obchodziła piękny jubileusz 100 - lecia urodzin. W tym wyjątkowym dniu Pani Emilii towarzyszyła najbliższa rodzina, pracownic i podopieczni naszej placówki oraz władze samorządowe. Pani Emilii gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych. Czytaj dalej... "Jubileusz 100 – lecia"

Opublikowano

W dniu 12.02.2020r. nasi Mieszkańcy skorzystali z zaproszenia i wybrali się licznie na bal karnawałowy, który zorganizowany został przez Środowiskowy Dom Samopomocy z Rożdżał. Na uczestników imprezy czekało bardzo wiele atrakcji. Dobrej zabawy nie było końca. Czytaj dalej... "Bal karnawałowy"

Opublikowano

W dniu 10.02.2020r. do naszej filii w Witowie zawitali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Baltazara Pstrokońskiego z Burzenina z okazji Światowego Dnia Chorego, który obchodzony jest 11 lutego. Młodzi artyści poza programem artystycznym przygotowali także dla naszych podopiecznych małe upominki. Całe spotkanie przebiegało w radosnym nastroju. Czytaj dalej... "Program artystyczny"

Opublikowano

W dniu 30.01.2020r. w naszej filii w Witowie zorganizowana została zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli Mieszkańcy z Sieradza, uczestnicy Dziennego Domu Senior+ z Sieradza oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Dąbrowy Widawskiej. Podczas zabawy nie zabrakło tańca, wspólnego biesiadowanie oraz słodkiego poczęstunku. Dobrej zabawy nie było końca. Czytaj dalej... "Zabawa karnawałowa w Witowie"

Opublikowano

W dniu 21.01.2020r. w naszej placówce zostało zorganizowane spotkanie przy ciastku i kawie z okazji święta Babci i Dziadka. W rodzinnej atmosferze nasi dziadkowie mogli posłuchać utworów muzycznych i wierszy mówiących o tym święcie.W spotkaniu wzięli także udział podopieczni Dziennego Domu Senior +. Czytaj dalej... "Dzień Babci i Dziadka"

Opublikowano

W dniu 15.01.2020r. w naszym Domu zaprezentowany został program jasełkowy w wykonaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy z Rożdżał. Artyści zostali bardzo ciepło przyjęci przez zgromadzoną publiczność. Po przedstawieniu nasi goście odwiedzili uczestników Dziennego Domu Senior +, gdzie przy ciastku i kawie miło spędzili czas. Czytaj dalej... "Jasełka"

Opublikowano