Przeskocz do treści

Menu

W dniu 20.05.2021r. po długiej przerwie związanej z pandemią został zorganizowany
w naszym ogrodzie letnim grill dla Mieszkańców. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej
i wesołej atmosferze. Nie brakowało rozmów i wspólnego biesiadowania.
Czytaj dalej... "Spotkanie przy grillu"

Opublikowano

W dniu wczorajszym dotarły do naszej placówki własnoręcznie przygotowane przez wolontariuszy, uczniów i przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich we Włyniu kolorowe kartki z życzeniami oraz małe upominki świąteczne. Bardzo dziękujemy za pamięć i życzenia. Czytaj dalej... "Życzenia świąteczne"

Opublikowano

W dniu 21.01.2021r. do naszej placówki dotarły własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami zdrowia, radości i samych pogodnych dni z okazji Dnia Babci i Dziadka, które przekazane zostały przez uczniów Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz oraz dzieci z Przedszkola Nr 3 z Sieradza. Życzenia zostały bardzo miło przyjęte przez naszych podopiecznych wywołując na ich twarzach uśmiech i wzruszenie. Czytaj dalej... "Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka"

Opublikowano

W dniu 13.05.2020r. obchodziliśmy piękny jubileusz 100 - lecia urodzin naszej Mieszkanki Pani Zofii Śliwińskiej. W tym wyjątkowym dniu Pani Zofii towarzyszył  personel naszej placówki. Były życzenia, kwiaty i przepyszny tort urodzinowy. Życzenia i gratulacje popłynęły także od władz samorządowych. Naszej drogiej Jubilatce życzymy wszelkiej pomyślności, niech każda chwila będzie źródłem szczęścia i niech upływa w spokoju i zdrowiu. Czytaj dalej... "Jubileusz 100 – lecia"

Opublikowano

W dniu 02.03.2020r. naszą placówkę z programem artystycznym odwiedzili uczniowie Specjalnego Ośrodka  Szkolno - Wychowawczego im. Janusza Korczaka z Sieradza. Młodzież zaprezentowała naszym podopiecznym kilka układów tanecznych, wierszy oraz przygotowała słodkie upominki. Spotkanie miało bardzo rodzinną atmosferę. Czytaj dalej... "Program artystyczny"

Opublikowano

W dniu 20.02.2020r. w naszej filii w Rożdżałach zorganizowana została przy okazji tłustego czwartku zabaw taneczna, w której wzięli udział podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Rożdżał. Dobrej zabawy nie było końca. Czytaj dalej... "Zabawa taneczna"

Opublikowano